Skillnad mellan versioner av "Ansökningar om resebidrag från elitmedlen för deltagande på internationell tävling 2012"
Pera (diskussion | bidrag) |
Pera (diskussion | bidrag) |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
| 3 tävlingar | | 3 tävlingar | ||
| German Flatlands (Altes Lager), Belgiska Öppna (Laragne), samt Brittiska Öppna (Laragne) | | German Flatlands (Altes Lager), Belgiska Öppna (Laragne), samt Brittiska Öppna (Laragne) | ||
|- | |||
| Per Andersson | |||
| 2 tävlingar | |||
| German Flatlands (Altes Lager) samt Brittiska Öppna (Laragne) | |||
|} | |} | ||
Versionen från 11 juni 2012 kl. 18.15
Följande ansökningar har kommit in:
Joakim Hindemith | 1 tävling | Danska Öppna |
Andreas Olsson | 3 tävlingar | German Flatlands (Altes Lager), Belgiska Öppna (Laragne), samt Brittiska Öppna (Laragne) |
Per Andersson | 2 tävlingar | German Flatlands (Altes Lager) samt Brittiska Öppna (Laragne) |
Joakim Hindemith
Jag Joakim Hindemith ansöker härmed 2000:- (eller mer) i bidrag för att deltaga i Danish Open 13-19 Maj (cat 2 FAI event), Jag deltager för att bibehålla tävlingsvana och få kvalitets tid i luften i tävlingssammanhang.
För mer info om tävlingen se följande link: http://www.m-d-k.dk/dohg/dohg.asp
Detta är en preliminär budget för mitt deltagande:
Startavgift: 1.100:- Logi: 2000:- Bensin: 1000:- Broavgifter: 800:- Mat och uppehälle: 2000:- TOTALT ca: 6900:-
Mvh Joakim
Andreas Olsson
Hej,
Jag ansöker 3x2000:- i bidrag för att delta i tävlingarna: German Flatlands (Altes Lager), Belgiska Öppna (Laragne), samt Brittiska Öppna (Laragne). Jag deltar för att bibehålla tävlingsvana och få kvalitetstid i luften i tävlingssammanhang.
Mvh
/Andreas Olsson
Per Andersson
Hej,
Jag ansöker 2x2000:- i bidrag för att delta i tävlingarna: German Flatlands (Altes Lager) samt Brittiska Öppna (Laragne). Jag deltar för att bibehålla tävlingsvana och få kvalitetstid i luften i tävlingssammanhang.
Mvh Per Andersson