Skillnad mellan versioner av "Per capsula 2010-11-30:: ansökan om pengar från Magnussonfonden 2010"
Från SHF wiki
Pera (diskussion | bidrag) m (Skyddade Per capsula 2010-11-30:: ansökan om pengar från Magnussonfonden 2010 ([edit=sysop] (på obestämd tid) [move=sysop] (på obestämd tid))) |
Pera (diskussion | bidrag) |
||
Rad 14: | Rad 14: | ||
| Stefan Olsson <stefan.o@telia.com> | | Stefan Olsson <stefan.o@telia.com> | ||
| 2010-11-30 | | 2010-11-30 | ||
|- | |||
| Tomas Soderqvist <tos@fullyfledged.com> | |||
| 2010-12-02 | |||
|} | |} | ||
Versionen från 2 december 2010 kl. 11.49
Röster
Följande stödjer förslaget:
Per Andersson <Per.Andersson@cs.lth.se> | 2010-11-30 |
Andreas Olsson <andreas.t.olsson@gmail.com> | 2010-11-30 |
Johan Bergström <johan2525@bredband.net> | 2010-11-30 |
Stefan Olsson <stefan.o@telia.com> | 2010-11-30 |
Tomas Soderqvist <tos@fullyfledged.com> | 2010-12-02 |
Förslaget
Hej styrelsen,
Jag föreslår att vi söker 10 000 kr från Magnussonfonden för att arrangera en säkerhetskonferens under 2011 i samband med årsmötet.
Maila ditt svar på om du stödjer eller vill avslå förslaget till styrelsen@hangflyg.org
Jag stödjer förslaget.
mvh Per Andersson