Skillnad mellan versioner av "Per capsulam 2011-10-10: Acceptera ändringarna i VHB, revision 2011-10"
Från SHF wiki
shf>JohanB (→Röster) |
Pera (diskussion | bidrag) |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
|- | |- | ||
| Johan Bergström 2011-10-10 | | Johan Bergström 2011-10-10 | ||
|- | |||
| Robin Strandberg 2011-10-11 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 12 oktober 2011 kl. 09.11
Röster
Följande stödjer förslaget:
Per Andersson <Per.Andersson@cs.lth.se> | 2011-10-10 |
Andreas Olsson 2011-10-10 | |
Johan Bergström 2011-10-10 | |
Robin Strandberg 2011-10-11 |
Förslag på beslut
SHF accepterar föreslagna ändringar i verksamhetshandboken till revision 2011-10, se SHF_Verksamhetshandbok_2011-10_ändringsmarkeringar.pdf. Ändringarna träder i kraft när förslaget accepterats av styrelsen. Styrelsen uppdrar åt Per Andersson att ta bort ändringsmarkeringarna, uppdatera revisionslistan samt att göra dokumentet tillgängligt på SHFs hemsida.