Skillnad mellan versioner av "Per capsulam 2011-11-08: avsiktsförklaring angående delegerad verksamhet från transportstyrelsen"
Från SHF wiki
shf>JohanB |
|||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
| Johan Bergström <johan2525@bredband.net> | | Johan Bergström <johan2525@bredband.net> | ||
| 2011-11-08 | |||
|- | |||
| Robin Strandberg <robinstrandberg@hotmail.com> | |||
| 2011-11-08 | |||
|- | |||
| Andreas Olsson <andreas.t.olsson@gmail.com> | |||
| 2011-11-08 | | 2011-11-08 | ||
|- | |- |
Versionen från 8 november 2011 kl. 21.26
Röster
Följande stödjer förslaget:
Per Andersson <Per.Andersson@cs.lth.se> | 2011-11-08 |
Johan Bergström <johan2525@bredband.net> | 2011-11-08 |
Robin Strandberg <robinstrandberg@hotmail.com> | 2011-11-08 |
Andreas Olsson <andreas.t.olsson@gmail.com> | 2011-11-08 |
Bakgrund
Det tidigare avtalet om delegerad verksamhet mellan transportstyrelsen och SHF gick ut 2011-11-03. Ett nytt avtal är inte klart och beräknas vara klart senast 2012-03-31.
Förslag på beslut
Att SHF skriver under Avsiktsförklaring_delegerad_verksamhet_2011-11-08.pdf som skickats av transportstyrelsen. Det innebär att nuvarande avtal fortsätter gälla tills ett nytt är underskrivet.