Skillnad mellan versioner av "Per capsulam 2012-02-21: betalning av bogsering i samband med årsmötet 2011"
Från SHF wiki
Pera (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '== Röster == Följande stödjer förslaget: {| |- | Per Andersson <Per.Andersson@cs.lth.se> | 2011-11-17 |- |} == Bakgrund == I samband med SHFs årsmöte arrangerade Örebrok…') |
m (4 versioner importerades) |
||
(3 mellanliggande versioner av 2 användare visas inte) | |||
Rad 4: | Rad 4: | ||
|- | |- | ||
| Per Andersson <Per.Andersson@cs.lth.se> | | Per Andersson <Per.Andersson@cs.lth.se> | ||
| | | 2012-02-19 | ||
|- | |||
| Robin Strandberg <robinstrandberg@hotmail.com> | |||
| 2012-02-22 | |||
|- | |||
| Andreas Olsson <andreas.t.olsson@gmail.com> | |||
| 2012-02-21 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Nuvarande version från 26 oktober 2021 kl. 18.36
Röster
Följande stödjer förslaget:
Per Andersson <Per.Andersson@cs.lth.se> | 2012-02-19 |
Robin Strandberg <robinstrandberg@hotmail.com> | 2012-02-22 |
Andreas Olsson <andreas.t.olsson@gmail.com> | 2012-02-21 |
Bakgrund
I samband med SHFs årsmöte arrangerade Örebroklubben bogsering med fyrhjuling. Totalt genomfördes ca 45 bogseringar.
Förslag på beslut
Att SHF står för kostnaden av bogseringen i samband med årsmötet 2011. 1500 kronor betalas till örrebroklubben.