Skillnad mellan versioner av "Per capsulam 2016-03-31: antagning av reviderad verksamhetshandbok för svenska hängflygförbundet."
Från SHF wiki
Hadhom (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Röster Harald Holmström 2016-03-27') |
Hadhom (diskussion | bidrag) |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
Röster | == Röster == | ||
Följande stödjer förslaget: | |||
Harald Holmström 2016-03- | {| | ||
| Harald Holmström | |||
| 2016-03-15 | |||
|- | |||
| ? | |||
| | |||
|-- | |||
|-- | |||
| ? | |||
| | |||
|-- | |||
| ? | |||
| | |||
|-- | |||
| | |||
| | |||
|-- | |||
| ? | |||
| | |||
|} |
Versionen från 27 mars 2016 kl. 15.47
Röster
Följande stödjer förslaget:
Harald Holmström | 2016-03-15 |
? | |
? | |
? | |
? |